Socks Factory, to firma o wieloletnim doświadczeniu. Na rynku działamy nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zadbaliśmy o komfort cieplny wielu klientów, którzy są zadowoleni z naszych produktów. Czym się zajmujemy? Produkcja skarpet to nasza specjalność!

Gdzie produkujemy nasze wyroby?

W trosce o najwyższą jakość produktów stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, jednak nie zapominamy przy tym o nieustannym rozwoju, mając na uwadze to, że tylko firma dbająca o najnowsze rozwiązania technologicznie jest w stanie wybić się ponad konkurencję. Nasze zakłady produkcyjne można znaleźć w dwóch lokalizacjach, jeden z nich znajduje się w Zielonce, natomiast drugi zlokalizowany jest w Zielonej Górze. W naszych zakładach można znaleźć blisko sto maszyn produkcyjnych o wysokiej wydajności. Ich moc produkcyjna to około pół miliona skarpet w skali miesiąca – imponujące nieprawdaż? Jednak, Drogi Kliencie, miej świadomość tego, że w naszej pracy stawiamy nie tylko na ilość wyprodukowanych skarpet, lecz przede wszystkim na ich wysoką jakość, o którą troszczymy się z największą pieczołowitością.

Kto może zamówić u nas skarpety?

Jeżeli jesteś przedstawicielem globalnej skarpet, która ma punkty dystrybucyjne na terenie całego świata, to bardzo chętnie zajmiemy się produkcją skarpet dla ciebie. Nie oznacza to jednak, że nasza produkcja skupia się wyłącznie na zaspokajaniu potrzeb globalnych marek skarpet o szerokim zasięgu. Wśród naszych klientów można znaleźć wiele mniejszych firm, które potrzebują dobrej jakości produktów promocyjnych. Skarpetki firmowe są używane, chociażby na różnego rodzaju eventach czy akcjach marketingowych. Masz pomysł na firmowy gadżet, jednak nie do końca wiesz jak ten pomysł przekuć w skarpetkową rzeczywistość? Nie zwlekaj – skontaktuj się z producentem skarpet SocksFactory, porozmawiajmy o tym. Ufamy, iż uda nam się wypracować rozwiązanie, z którego będziesz w pełni zadowolony.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przez ponad dwadzieścia lat działania firmy, z naszej oferty skorzystało już bardzo wielu klientów. We współpracy z partnerami biznesowymi stawiamy przede wszystkim na długofalowość. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze skarpety cechowały się jak najwyższą jakością – dzięki temu, klienci do nas wracają. Wiemy, iż stawiając na jakość i spełniając oczekiwania klientów, będziemy w stanie nawiązać długą i owocną współpracę. Nasze produkty mają wiele atutów. Przede wszystkim są produkowane na terenie kraju, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia – nie trzeba czekać, aż transport gotowych skarpet przyjedzie zza granicy. Nasze skarpety produkujemy jedyne z najlepszych materiałów, dokładając wszelkich starań do tego, by były starannie wykończone. Materiałem bazowym w naszych zakładach produkcyjnych jest bawełna czesana o wysokiej jakości. Posiada ona certyfikat Oeko-tex.

W jaki sposób przebiega proces zamawiania skarpet?

Jeżeli masz firmę i chcesz znaleźć ciekawy sposób na jej promocję, to zainwestuj w skarpety z indywidualnym nadrukiem. Skarpety tego typu może u nas zamówić każdy. Jesteśmy elastyczni i realizujemy zamówienia już od stu par. Skarpetki z własnym nadrukiem to ciekawa oferta zarówno dla małych, jak i większych firm. Może to być dobry prezent gwiazdkowy dla pracowników, taki trochę z przymrużeniem oka. W jaki sposób można u nas zamówić skarpety z własnym wzorem? Jest to prostsze, niż może się wydawać. Wystarczy przesłać nam kilka informacji, a my po ustaleniu szczegółów będziemy mogli przystąpić do procesu produkcyjnego.

W pierwszej kolejności trzeba wybrać typ skarpety i przesłać projekt. W ciągu 24 od przesłania projektu dostaniesz informację zwrotną od nas, czy dany wzór przeszedł akceptację. Jeżeli tak się stanie, to możesz mieć pewność, że zamówienie wraz z dostawą zostanie zrealizowane w ciągu trzydziestu dni. Możesz u nas zamówić skarpetki różnego rodzaju. Największym zainteresowaniem cieszą się skarpety klasyczne, a także stopki, skarpety sportowe czy skarpety z etykietami – sam zdecyduj, który z produktów w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania!