Twoja mama jest fanką dalekich wypraw? Lubi podróże po Polsce, Europie lub innych zakątkach globu? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to nie powinieneś nawet zastanawiać się, jaki prezent dla niej wybrać! Każda modna, ale i praktyczna podróżniczka powinna mieć w swojej kolekcji walizkę, torbę lub wytrzymały portfel.

Walizki dla mamy

Z praktyki wiemy, że bardzo wiele mam wręcz uwielbia wyjazdy. Nawet krótka wyprawa do jednej ze światowych stolic sprawia, że mogą one pozwolić sobie na chwilę odpoczynku i błogiego relaksu. Jednak osiągnięcie spokoju oznacza też wybranie odpowiedniego bagażu – to znaczy takiego, który będzie chronił cenne rzeczy oraz pomieści ich sporą ilość. Mamy chce także, aby ich torby dobrze wyglądały – były eleganckie oraz stylowe.

Proponujemy Ci więc wybranie walizek najlepszych światowych producentów.

Jeśli mama preferuje długie wyjazdy i zabiera ze sobą spory bagaż, powinieneś wybrać dużą walizkę na kółkach, która pozwoli jej spakować każą niezbędną rzecz. Gwarantujemy Ci, że to najbezpieczniejszy sposób przewożenia bagażu, zwłaszcza, że wiele dostępnych walizek wykonuje się z niezwykle odpornych materiałów, które przetrwają nawet upadek ze znaczniej wysokości.

Zobacz sam, jak prezentuje się na przykład funkcjonalna torba American Tourister Bon Air!

Odpowiednie mogą okazać się też średnie walizki czy walizki kabinowe, jeśli mama planuje wiele krótszych, ale częstszych podróży. To jedne z najbardziej wygodnych form bagażu, ze względu na jego lekkość i funkcjonalność – systemy kieszonek oraz wewnętrznych organizerów.

Torebka dla mamy

Twoja mama potrzebuje czegoś, co pozwoli jej wygodnie przenosić niezbędne akcesoria czy rzeczy w czasie, gdy ona musi szybko i sprawnie przemieszczać się po mieście? Jeśli jest typem osoby aktywnej, która ma na głowie bardzo wiele spraw lub jest prawdziwą buisness woman, to koniecznie ułatw jej prace dzięki odpowiedniej torebce. Nasz typ to skórzane torebki – eleganckie, stylowe oraz wyróżniające się na tle innych.

Proponujemy Ci szczególnie modele marki Somsonite, jednej z najlepszych firm produkujących akcesoria dla osób podróżujących.

Dobrym wyborem będą także teczki damskie. Modny krój oraz fakt, że ich wnętrze przypomina małe biuro sprawiają, że są one częstym wyborem nowoczesnych, ale dość zapracowanych mam.

Portfele dla mamy

Pamiętaj, że elegancki skórzany portfel – mimo, że klasyczny – zawsze stanowi świetny prezent! Szczególnie dla podróżującej mamy, która musi wozić przy sobie nie tylko niezbędne dokumenty, ale także gotówkę czy karty. Odpowiednio dobrany model produktu staje się wtedy gwarancją bezpieczeństwa i zapobiega ewentualnym uszkodzeniom przewożonych rzeczy. Tutaj również dobrym wyborem okaże się portfel marki Samsonite!

Zachęcamy – z okazji Dnia Matki obdaruj swoją mamę pięknym, ale praktycznym prezentem: torbą, walizką lub świetnie skrojonym portfelem!

Tekst jest artykułem sponsorowanym. Jeżeli chcesz umieścić wpis na naszym blogu skontaktuj się z nami!