Kiedy kończy się grudzień, wiele Pań z niecierpliwością wyczekuje momentu włożenia sylwestrowej sukienki. Kreacja sylwestrowa charakteryzuje się dużą ilością błyszczących elementów. Jest to jedna z kilku okazji w roku, aby zrezygnować z klasycznej prostoty i elegancji, a wybrać coś bardziej wystrzałowego. Sylwester stwarza możliwość, by wyglądać nietuzinkowo i przyciągać spojrzenia. Warto zwrócić uwagę na 4 elementy idealnego wizerunku i poświęcić czas na dobre ich skomponowanie:

  • Sukienka
  • Perfekcyjny manicure
  • Szpilki na wysokim obcasie
  • Makijaż

Panie mają wielki wybór jeśli chodzi o stroje oraz równie wielką dowolność. Jest to wydarzenie, podczas którego puszczamy wodzę fantazji i możemy pozwolić sonie na dużo świecących elementów oraz aplikacji przyciągających wzrok. Od lat popularne są cekiny i brokat. Pięknie one odbijają światło, a błysk to coś, co kobiety bardzo lubią.

Suknia sylwestrowa

Podczas zakupów może być nam ciężko się na coś zdecydować. Warto pamiętać, że jest to idealna okazja na założenie długiej sukni do kostek. Szczególnie pięknie w takiej kreacji będą wyglądać panie szczupłe, ale jeśli nawet mamy parę zbędnych kilogramów, to suknia do ziemi i buty na obcasie, dodadzą nam wzrostu. Taka stylizacja potrafi ukryć kilka zbędnych kilogramów.

Makijaż na ostatni dzień w roku

Makijaż sylwestrowy to również czas na odmianę codziennego wizerunku. Dużo rozświetlacza i połyskującego cienia do powiek jest dobrą propozycją na sylwestrowy make up. Oczywiście taki makijaż należy wykonać starannie, żeby podkreślał naszą urodę.